• Aktuality

Výsledky soutěže o nejlepší tablo

21. dubna proběhlo hlasování členů Rady rodičů v soutěži o nejlepší tablo.
 
1. místo a 5 000,- Kč získává třída I4B
Rodiče ocenili elektronickou formu tabla. Líbilo se jim, že se dá na jednotlivé fotky kliknout a rozbalí se větší náhled dané fotografie. Hodnotili i mobilní verzi tabla.

tablo i4b velke

 
 
2. místo a 3 000,- Kč získává E4B
Rodiče hodnotili nápaditost a DOBRÝ ROČNÍK. Samozřejmě ocenili i to neformální tablo.

tablo e4b male

 
 
3. místo a 2 000,- Kč získává E4A
 
tablo e4a velke
 
Finanční odměnu zástupci třídy společně s TU převezmou při předávání vysvědčení za 2. pololetí ve čtvrtek 20. května 2021. 
  • ve 13:00 proběhne aktiv TU
  • od 14:00 budou TH v učebnách
  • od 15:00 předávání ocenění za nejlepší tablo v ŠIC učebně

Žákovský dotazní k distanční výuce 03 - 2021

Milí žáci,
prosíme vás o zpětnou vazbu k probíhající distanční výuce. Dotazník je anonymní, neukládají se emailové adresy ani jiné identifikační údaje. Vaše přihlášení přes školní Google účet slouží pouze k tomu, aby byla zajištěna neduplicita odpovědí a bylo znemožněno odpovídat neoprávněným osobám.
Vyplnění dotazníku Vám zabere pouze pár minut. Vaše náměty a připomínky pozorně prostudujeme, pomohou nám zlepšit naši práci v období distanční výuky.

Žákovský dotazní k distanční výuce zde.

QR kód žákovského dotazníku:

  index

Výběr grafického návrhu stěn žákovského vstupu do školy

Milí žáci,

zajímá nás váš názor a přejeme si, abyste se ve škole cítili dobře.

Naše škola pod záštitou a s finančním přispěním Rady rodičů vyhlásila soutěž „Grafický návrh stěn žákovského vstupu do školy“. Cílem soutěže bylo vytvoření návrhu grafického zpestření stěn žákovského vstupu do školy. Žáci školy Radě rodičů podali celkem devět grafických návrhů vstupu do budovy školy. Nyní si vy, žáci školy, můžete vybrat ten svůj návrh. Při realizaci mohou být se souhlasem autora provedeny úpravy vítězného návrhu.

Obodujte grafické návrhy 8 bodů = nejlepší návrh, 0 bodů = nejhorší návrh. Body můžete dát všem návrhům, nebo jen některým, které vás zaujaly. Dotazník je anonymní, nejsou ukládány žádné osobní údaje o respondentovi. Každý žák školy může hlasovat pouze jednou. Pro zajištění jedinečnosti odpovědí se musíte přihlásit na svůj žákovský školní Google účet.

Grafické návrhy jsou zde ... PDF
Dotazníkový formulář pro hlasování … zde

Zbyněk Pospěch
ředitel školy

Podávání přihlášek ke vzdělávání v období jarních prázdnin

Oznamujeme všem uchazečům, že přihlášku ke vzdělávání bude možno podat i v období jarních prázdnin od 15. do 19. února na sekretariátě školy, a to v době od 7. do 15. h (v pátek 19. 2. do 14. h).

V další dny to bude možné již v běžné úřední době, kterou máme zveřejněnou jak v kontaktech, tak v informacích pro uchazeče.

Vyhlášení soutěže o Grafický návrh stěn žákovského vstupu do školy

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Ostrava pod záštitou a s finančním přispěním Rady rodičů při SPŠei Ostrava vyhlašuje soutěž „Grafický návrh stěn žákovského vstupu do školy“.

Cílem soutěže je vytvoření návrhu grafického zpestření stěn žákovského vstupu do školy tak, aby při příchodu navodil pozitivní atmosféru, byl vhodný do školního prostředí a zároveň vyjadřoval odraz studentského ducha.

Číst dál ...

Další články...

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...