Ostrava známá i neznámá 2018

Dne 19. března 2018 se uskutečnila v galerii Kratochvíle vernisáž výstavy nazvané OSTRAVA ZNÁMÁ I NEZNÁMÁ. Jednalo se o XI. ročník fotografické soutěže ve spolupráci s Matičním gymnáziem. Akce byla zahájená známou písní Těšínská od Jaromíra Nohavicy, kterou zazpívali a zahráli hudebníci gymnázia.

Soutěž o nejlepší fotografie zorganizovali profesoři gymnázia, Mgr. Alena Tesařová a Ing. Adam Dragon. Hudební program se studenty nacvičila Mgr. Markéta Borůvková. Vernisáž přišli podpořit také zástupkyně ředitele Matičního gymnázia Ing. Hana Dobešová a vedení naší školy: Mgr. Jarmila Halšková a Ing. Jaroslav Král, který vyjádřil radost ze spolupráce s nadanými fotografy a hudebníky gymnázia.

Otevření výstavy moderovali studenti kvarty A, vyhlásili vítěze Matičního gymnázia v jednotlivých soutěžních kategoriích a předali jim ceny a diplomy. Mgr. Tesařová vyhlásila diváckou soutěž, která proběhne do poloviny měsíce května 2018. Také studenti naší školy se do akce zapojili a vystavili zde své fotografie.

Na závěr zazpívaly dívky Matičního gymnázia krásnou píseň Mr. Sandman (The Chordettes) za doprovodu kapely.

 

Organizátoři akce: Mgr. Alena Tesařová, Ing. Adam Dragon, Mgr. Markéta Borůvková, Maria Sčasná, Mgr. Lenka Drahošová

 

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...