Muzikálové melodie

muzikal 34

V pondělí dne 16. 9. 2019 navštívili žáci naší školy v divadle Mír představení s názvem Muzikálové melodie, které si připravili studentky a studenti Matičního gymnázia a School music band pod vedením Mgr. Markéty Borůvkové.

Zazněly slavné písně z muzikálů Nine, High School Musical, Rent, The Greatest Showman, Mamma Mia a Na vlásku. Celou hudební show moderovali studenti gymnázia Jan Šmíd a Albert Hodina.

Pro žáky naší školy to byl příjemný umělecký zážitek díky skvělým tanečním, hereckým i pěveckým číslům. I když učinkující nejsou profesionální umělci, jejich výkony byly velmi zdařilé. Za představením je znát velký díl entuziasmu, poctivé práce a píle studentů i pedagogů. 

Známé melodie - jako např. Be Italian (z muzikálu Nine) v podání půvabných, pohybově i hlasově talentovaných dívek - byly oceňovány dlouhým bouřlivým potleskem našich žáků nejen na konci, ale i v průběhu představení.

Mgr. Lenka Drahošová

muzikal 46

muzikal 166

Vyhledat...