Soutěžení v piškvorkách 2017

Soutěž pořádá občanské sdružení Student Cyber Games, které se specializuje na rozvíjení dovedností středoškoláků netradičními způsoby (www.pisqworky.cz).

I na naší škole se soutěží a to hned na třech úrovních – školní, oblastní a krajské kolo.

Školní kolo – proběhlo 14. 11. 2017 a to jen pro první ročníky. Přihlášených 28 žáků soutěžilo celkem v sedmi kolech. Nejlepší hráči pak doplnili naše školní týmy z loňska a zaplnili tak místa po žácích loňského čtvrtého ročníku.

Sestavily se tyto týmy, které šly do oblastního kola:

Rébus:

 1. Cingel Jiří
 2. Martin Janečka    
 3. Smejkal Adam                  
 4. Rymář Martin                
 5. Kundra Dominik  
 6. Marek Sechra

Inhumans:

 1. Górecki Adam
 2. Bárta Vojtěch
 3. Lašinská Marie
 4. Jaroš Marti            
 5. Polášek Dominik
 6. Kajgr Tomáš    

Oblastní kolo – proběhlo 15. 11. 2017. Setkalo se v naší aule celkem 14 soutěžních týmů ze středních škol moravskoslezského kraje. Ty byly nejdříve rozlosovány do čtyř skupin, v každé z nich hrál každý s každým a dva vítězné týmy postoupili do herního pavouka, z kterého pak vyšli vítězové. První tým postoupil do krajského kola. Naše dva týmy bojovali s velkým nasazením. Jejich umístění bylo na druhém (mimořádně postupovém) a čtvrtém místě. Děkuji všem hráčům za reprezentaci školy.

. Děkuji všem hráčům za reprezentaci školy.

http://www.pisqworky.cz/turnaje/1473

Krajské kolo – proběhlo 1. 12. 2017 i s naším týmem Rébus, ale bohužel, tady už nezabodovali.

http://www.pisqworky.cz/turnaje/1606

Děkuji žákům z E2B – Vojtěchu Demelovi, Zdeňkovi Flagarovi, Jarmilu Blahutovi a Honzovi Vrbovi za pomoc při organizaci.  

          

Ing. Pavlová

Vyhledat...