Energetická gramotnost

energeticka gramotnost 2018Energetická gramotnost je aktuální témata, proto vznikl vzdělávací projekt za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu, Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB v Ostravě, Fakulty elektrotechnicky a komunikačních technologií VUT v Brně a společnosti ČEPS (http://www.energeticka-gramotnost.cz/).

Naše škola využila nabídky projektu ….

Energetická olympiáda

V pátek 19.10. se konala Energetická olympiáda, proběhl on-line test s 26 otázkami, na jejichž zpracování měli tříčlenné týmy 3h. Naše škola měla zastoupení 4 týmů z řad žáků 3. a 4. ročníku elektrotechniky. Olympiády se účastnilo na tři stovky týmů ze SŠ celé ČR. Naše týmy obsadily z 26 pozic pěkné 4., 8. a dvakrát 9. místo.

Energetická gramotnost – bez energie to nejde

Ve čtvrtek 25.10. proběhla odborná přednáška pro žáky tříd E3B a E4B na téma přenosových sítí, blackoutu a trhu s elektrickou energií. Přednášku vedl Ing. Tomáš Mozdřeň.

Ing. Pavlová

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...