Olympiáda z anglického jazyka 2021

olympiada anj 2021 1Dne 23. 2. 2021 proběhlo online na naší škole školní kolo olympiády z ANJ. Studenti odpovídali a reagovali na vybraná témata.

Komise ve složení Richard Medlin, Adam Obajtek a Hana Lukášová rozhodla na základě předvedeného výkonu o umístění žáků v tomto pořadí:

Číst dál ...

Olympiáda z ANJ - školní kolo

olympiada anj 2020 4Dne 28. ledna 2020 se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády z anglického jazyka. Vítězem soutěže se stal Václav Kuboň z I2C, který tímto postupuje do okresního kola. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony.

Číst dál ...

Zájezd do severní Anglie a oblasti Lake District

Komise cizích jazyků pořádá zájezd do severní Anglie a oblasti Lake District - poznávání, lehká turistika.
  • Termín: 25. 9. 2020 - 3. 10. 2020
  • Cena: 12 600,-
  • Určeno pro všechny žáka 1. - 3. ročníku
Přihlášky u Ing. Martinákové a ing. Lukášové v kabinetu B512

Číst dál ...

SPŠei na Dni s překladem 2019

den s prekladem 2019 3V úterý 12. března se v aule Ostravské univerzity konala série přednášek „Den s překladem 2019“, což bylo vyvrcholení již 14. ročníku celostátní překladatelské soutěže pro studenty vysokých a nově i středních škol. Na akci samozřejmě nechyběli zástupci z naší školy, a to soutěžící Lukáš Polka, který si odnesl diplom za první místo v kategorii překladů z anglického jazyka, a Jan Axman, jenž byl oceněn za velmi zdařilý překlad v téže kategorii.

Číst dál ...

Úspěch v překladatelské soutěži

Ostravská univerzita již tradičně několik let pořádá celostátní překladatelskou soutěž pro studenty vysokých škol, v níž jsou přeložené texty hodnoceny odbornou komisí. Letos byla v rámci soutěže nově vytvořena i kategorie pro studenty středních škol, kteří měli za úkol přeložit do českého jazyka jeden ze dvou nabízených neliterárních textů. V kategorii překladů z anglického jazyka uspěl náš student Lukáš Polka z I4A, který se v konkurenci 46 překladů nejen z Moravskoslezského, ale i Zlínského či Středočeského kraje umístil na prvním místě.

Číst dál ...

Školní kolo Olympiády z ANJ 2019

ang olymp 2019 1Dne 19. února 2019 se na naší škole uskutečnilo školní kolo Olympiády z anglického jazyka.

Vítězem soutěže se stal Adam Krajčovič z I1C, který tímto postupuje do krajského kola.

Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony.

Další články...

Vyhledat...