• Aktivity
  • Ekoučitel roku 2018/2019 je i na naší škole

Ekoučitel roku 2018/2019 je i na naší škole

recyklohraniSpolečnost Recyklohraní, která již 11 let realizuje vzdělávací program „Recyklohraní aneb Ukliďme si svět“, ocenila ve čtvrtek 6. června 2019 v brněnském hotelu Atlantis třicítku nejlepších učitelů environmentální výchovy z celé ČR. Mezi vybranými ekoučiteli je i naše kolegyně Mgr. Irena Családiová, která u nás vyučuje matematiku a chemii a ekologii.

Ocenění je pro školu vysokou známkou kvality environmentálního vzdělávání a osvěty. Do projektu Recyklohraní je zapojeno 3720 škol z celé republiky, přísným kritériím odborné hodnotící komise však vyhověla jen zmiňovaná třicítka pedagogů. Titulem ekoučitel roku se tak může pyšnit ten učitel, který kromě ekologických projektů, soutěží a netradičně vedených hodin dokáže také své žáky nadchnout pro ochranu přírody a vychovávat tak uvědomělejší generaci.

Blahopřejeme paní učitelce Családiové k jejímu úspěchu a děkujeme jí za neúnavnou práci v oblasti environmentální výchovy, díky níž jsou naši žáci i učitelé zodpovědnější nejen v třídění a recyklaci.

 

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...