• Žákům
  • Pracovní nabídky

Online veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy

Společnosti LMC již 17. rokem pořádá pod značkou jobs.cz online veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy. V letošním roce i se zaměřením právě na absolventy středních škol.

V rámci online veletrhu si studenti a absolventi budou moci od 22. května 2017 vybírat z nabídek zaměstnání či jiné spolupráce u více než 25 firem z celé České republiky. Za zmínku stojí určitě společnosti jako televize Nova, ČEZ, Raiffeisenbank, ŠKODA Auto, Ernst&Young, Valeo, IKEA Česká republika a další.

Během celého roku se na webové stránce www.mesicabsolventu.cz budou objevovat pracovní nabídky a trainee programy určené přímo absolventům, dále brigády, stáže a možnost psaní závěrečných prací pro studenty.

Projekt Cesta pro mladé

Tým projektu Cesta pro mladé spustil registrace do projektu Cesta pro mladé - cesta pro uplatnění na trhu práce. Přihlašovat se můžete na http://www.cestapromlade.cz/prihlaseni

Jak na to najdete v dokumentu „Jak se přihlásit ke kartě kurzu“ a další užitečné informace si přečtěte v sekci „Dokumenty, které vás budou zajímat.“

V projektu je 139 šablon pro konkrétní pozice, na kterých lze v rámci projektu absolvovat vzdělávací kurz. Přehled již vypsaných nabídek kurzu najdete přímo v systému po Vaší registraci.

Nově jsou pro vás k dispozici regionální pracoviště, kde vám naši kolegové rádi pomohou a poradí. Regionální kanceláře jsou otevřeny:

PO:        13:00 – 17:00 hod.
ST:          9:00 – 12:00 hod. a 13:00 – 17:00 hod.

Seznam regionálních kanceláří včetně adresy najdete zde>>.

 Registrace do projektu není nijak časově omezena, projekt probíhá do konce března 2020. Veškeré důležité informace najdete na našich webových stránkách.

Další články...

Vyhledat...