• Žákům
  • Pracovní nabídky

Projekt Cesta pro mladé

Tým projektu Cesta pro mladé spustil registrace do projektu Cesta pro mladé - cesta pro uplatnění na trhu práce. Přihlašovat se můžete na http://www.cestapromlade.cz/prihlaseni

V projektu jehodně šablon pro konkrétní pozice, na kterých lze v rámci projektu absolvovat vzdělávací kurz. Přehled již vypsaných nabídek kurzu najdete přímo v systému po Vaší registraci.

Nově jsou pro vás k dispozici regionální pracoviště, kde vám naši kolegové rádi pomohou a poradí. 

Seznam regionálních kanceláří včetně adresy najdete zde>>.

 Registrace do projektu není nijak časově omezena, projekt probíhá do konce března 2020. Veškeré důležité informace najdete na našich webových stránkách.

Ing. Marie Trčková, manažerka pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj, +420 608 224 094, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Neuvoo

neuvooNeuvoo je vyhledávač pracovních příležitostí, který shromažďuje všechny pracovní nabídky dostupné na internetu. Funguje podobně jako Google, jen pro pracovní nabídky. Na jejich je stránkách okolo 400 000 volných pozic. Neuvoo funguje v 52 zemích světa a z české stránky se návštěvník jednoduše dostane na ty ostatní. Během chvilky si tak může najít práci v Británii, Kanadě, jižní Americe nebo třeba na Novém Zélandu.

Vyhledávač pracovních příležitosti najdete na www.neuvoo.cz

Vyhledat...