Rada rodičů při SPŠ elektrotechniky a informatiky

Rada rodičů při SPŠ v Ostravě, Kratochvílova ul. působí na škole od roku 1994 na základě registrace a schválených stanov Ministerstvem vnitra ČR jako Občanské sdružení.

Od 1. ledna 2014, kdy nabyl účinnosti zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, jimž byl zrušen zákon č. 83/1990 Sb., o sdružování občanu, se podle nového občanského zákoníku, § 3045 odst. 1, považuje za spolek.

Spolek Rada rodičů při SPŠ v Ostravě, Kratochvílova ul. je zapsán ve spolkovém rejstříku, vedený Krajským soudem v Ostravě oddíl L. vložka 2756

Cílem činnosti Rady rodičů je prosazovat oprávněné zájmy žáků a jejich rodičů v oblasti výchovy a vzdělávání. Pomáhá škole v plnění jejich úkolů v oblasti výchovné, materiální, finanční apod. Tradičně finančně podporuje akce související se vzděláváním, kulturní a sportovní činností studentů školy. Rada rodičů hospodaří podle schváleného rozpočtu s finančními prostředky získanými z příspěvků rodičů studentů a darů jiných subjektů.

Zasedání výboru Rady rodičů se konají pravidelně každou první středu v měsíci od 17 hodin v zasedací místnosti vedení školy. Jednání jsou otevřená pro rodiče, pedagogické pracovníky i žáky školy.

Připomínky, návrhy, podněty, žádosti, apod., můžete také zasílat elektronicky na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rada rodičů se jimi bude zabývat na svém nejbližším zasedání.

Členové výboru

Předseda: