Skotsko

scotlandTermín: 23. 9. – 2. 10. 2016

  • Pojeďte s námi do země, kde muži chodí v sukních, pijí whisky a prý škudlí každou penci…
  • Poznejte zemi nedotčených koutů přírody a bohaté historie, zelenou krajinu se zádumčivou atmosférou protkanou hlubokými jezery, vřesovišti, horami a romantickými hrady…
  • Pojeďte s námi pátrat po slavné Nessie z jezera Loch Ness…
  • Navštivte s námi skotskou metropoli Edinburgh i malebné rybářské přístavy
  • Ochutnejte pravou „skotskou“ v pravé palírně whisky (pokud na to máte věk…)
  • Pojďte se toulat po Highlands a romantickém ostrově Skye, jehož příroda patří k nejobdivovanějším…

Informace a přihlášky u ing. Martinákové a Mgr. Pečtové v kabinetu B512, nebo prostřednictvím mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál ...

Jednodenní adventní zájezd do KRAKOVA

Studenti naší školy se v září 2014 účastnili poznávacího zájezdu do Velké Británie s podtitulem KOUZELNÁ ANGLIE /CK PRO TRAVEL/.

V rámci tohoto zájezdu jsme společně vymysleli několik tematických fotografií, které jsme následně zaslali do fotosoutěže o nejhezčí snímek z Anglie.

Naše fotografie s názvem: BABÍ LÉTO V BRIGHTONU vyhrála 1.místo!!! /viz. Příloha/

Jako první cenu jsme získali jednodenní adventní zájezd do KRAKOVA.
Tento adventní výlet se uskutečnil v sobotu dne 6. Prosince 2014, kdy jsme luxusním minibusem odjeli do Polska a paní průvodkyně nás provedla historickým jádrem Krakova /zejména hradem Wawel/ a navštívili jsme i vánoční trhy s nádhernou atmosférou.

Všem účastníkům-studentům bych chtěla poděkovat za vzorné chování, perfektní spolupráci a příjemně strávený adventní den.

Mgr. Denisa Zelenková

Zájezd do Velké Británie

London – Cardiff – Bath

25. 9. – 30. 9. 2015

Chcete zažít nevšední chvíle v kraji mocných středověkých hradů a mystických přírodních krás? Chcete si současně zlepšit svou angličtinu a strávit pěkné chvíle s přáteli? Pojeďte s námi do jihovýchodní Anglie a tajuplného Walesu.

Číst dál ...

Vyhledat...