Soutěž Inovační firma Moravskoslezského kraje

arr junior inovater letakMoravskoslezský kraj prostřednictvím Agentury pro regionální rozvoj organizuje pátý ročník soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje a již podruhé se do soutěže mohou zapojit žáci a studenti základních, středních a vysokých škol – kategorie Junior Inovátor.

Soutěžit mohou jak jednotlivci, tak celý studentský tým (3-5 členný). Předmětem hodnocení jsou podnikatelské záměry/projekty týkající se zdokonalení, resp. vylepšení stávajících výrobků, technologií a služeb, které nesmějí být starší 1 roku. Téma je libovolné a výběr záleží na individuálním přístupu jednotlivce nebo studentského týmu. Vítězné týmy i jednotlivci ve všech kategoriích obdrží hodnotnou věcnou cenu.

Novinkou letošního ročníku je zapojení spol. BROSE CZ s.r.o., která pro tuto soutěž připravila téma „Automobilový interiér budoucnosti“ se zaměřením na:
- sedákové struktury a/nebo
- komunikaci a interakci a/nebo
- informační a zábavní centra (infotainment) a/nebo
- interakci pasažérů.

Termín pro podání přihlášek do soutěže: 30. červen 2017.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.inovacnifirma-msk.cz. Kontaktní osobou z pořádající Agentury pro regionální rozvoj je Ing. Pavla Švancerová, , 731 505 949.

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

info@spseiostrava.cz

Další kontakty

Vyhledat...